Pažnja: Sadržaj ove stranice je dio arhivskog sadržaja i odnosi se na prethodne sazive Vlade Crne Gore. Moguće je da su informacije zastarjele ili nerelevantne.
Arhiva

Sredbrna medalja za učenike JU Srednja pomorska škola Kotor na 24. Međunarodnoj veslačkoj regati Bakar 2018

Objavljeno: 14.05.2018. 19:41 Autor: PR služba Ministaratva prosvjete

Na 24. Međunarodnoj veslačkoj regati u Bakru u Hrvatskoj veslači JU Srednja pomorska škola Kotor osvojili su srebro.

Ekipa je u samom kraju finalne trke izgubili od domaćina i tako osvojili drugo mjesto.

Srebro je osvojeno u konkurenciji 7 srednjih škola i 2 fakulteta iz Hrvatske, Slovenije, Italije, Srbije i Crne Gore.

Ekipa Srednje pomorske škole veslala je u sljedećem sastavu: Nikola Čavor, kapiten, veslači: Božo Radović, Marko Novak, Strahinja Ratković, Ljubo Pavićević, Vasilije Ćirković, Nikola Femić, Petar Đolović, Bogdan Knežević, Dušan Đorđević, Matija Milatović, Ivan Kažanegra, Dean Miljanić, Đorđe Vulović i kormilar: Andrej Krivokapić.

Učenike je pratio i bodrio profesor Milan Franović, a pripremali su ih profesori: Darko Botica i Željko Gotesgreber.

Da li vam je sadržaj ove stranice bio od koristi?