Pažnja: Sadržaj ove stranice je dio arhivskog sadržaja i odnosi se na prethodne sazive Vlade Crne Gore. Moguće je da su informacije zastarjele ili nerelevantne.
Arhiva

Izvještaj: Održana edukacija na temu prepoznavanja i uklanjanja ambrozije sa predstavnicima AD„Crnagoraput“

UBHVFP UBHVFP
Uprava za bezbjednost hrane, veterinu i fitosanitarne poslove – Sektor za fitosanitarne poslove u okviru Programa fitosanitarnih mjera za 2018. godinu kroz program monitoringa korovske biljke ambrozije u saradnji sa stručnim saradnikom na programu dr Danijela Stešević,  organizovala je edukaciju predstavnika AD Crnagoraputa.

Edukacija je održana 06.07.2018. godine na području opštine Bijelo Polje. Edukaciji su prisustvovali predstavnici AD Crnagoraputa, sekcija Berane i Pljevlja.  

Osim edukacije, organizovana je akcija suzbijanja ambrozije na odabranoj lokaciji na Ribarevinama.

Istog dana je u saradnji sa Komunalnim preduzećem u Kolašinu i grupom volontera urađeno suzbijanje ambrozije na Brezi.

Da li vam je sadržaj ove stranice bio od koristi?