- Vlada Crne Gore
Ministarstvo unutrašnjih poslova Jedna osoba će krivično odgovarati za krivično dje...
Pažnja: Sadržaj ove stranice je dio arhivskog sadržaja i odnosi se na prethodne sazive Vlade Crne Gore. Moguće je da su informacije zastarjele ili nerelevantne.
Arhiva
Jedna osoba će krivično odgovarati za krivično djelo ugrožavanje sigurnosti
Objavljeno: 20.05.2020. • 20:19 Autor: Uprava policije
Službenici Sektora za borbu protiv organizovanog kriminala i korupcije su danas državnom tužiocu u Osnovnom državnom tužilaštvu u Podgorici protiv O.V. iz Podgorice podnijeli krivičnu prijavu zbog sumnje da je počinio krivično djelo ugrožavanje sigurnosti na štetu predsjednika političke partije Demokratska Crna Gora A.B.
O.V. je putem jedne društvene mreže na stranici na kojoj je on jedan od administratora objavio komentar prijeteće sadržine upućene A.B.
Policija je u saradnji sa tužilaštvom identifikovala ovo lice od kojeg su prikupljena obavještenja na navedene okolnosti nakon čega je podnijeta krivična prijava.
Vezani članci:
Tivat: Policija identifikovala i lišila slobode operativno interesantno lice zbog teške kr
24.02.2026.Podgorica: uhapšeni Alžirac i Podgoričanin osumnjičeni za teške krađe i oduzimanje vozila
24.02.2026. Da li vam je sadržaj ove stranice bio od koristi?
