135. sjednica Vlade Crne Gore i konferencija za medije

Objavljeno: 2026-07-22 11:48:00 Autor: Služba za informisanje javnosti o radu Vlade Crne Gore

Vlada Crne Gore održaće 135. sjednicu u četvrtak, 23. jula 2026. godine, sa početkom u 12.00 sati.

Nakon sjednice, potpredsjednik Vlade za bezbjednost, odbranu, borbu protiv kriminala i unutrašnju politiku Aleksa Bečić i ministar odbrane Dragan Krapović obratiće se medijima na konferenciji za medije povodom predstavljanja Strategije nacionalne bezbjednosti Crne Gore.

Govornici će predstaviti ključne odrednice Strategije nacionalne bezbjednosti Crne Gore, njen značaj, kao i naredne korake u njenoj implementaciji.

Konferencija za medije će se održati u Press centru Vlade Crne Gore, sa početkom u 14.30 sati.

Služba za informisanje javnosti o radu Vlade Crne Gore će obezbijediti medijima fotografije i video snimke (početka sjednice i konferencije za medije), kao i saopštenje za javnost.

NAPOMENA ZA MEDIJE:

Predstavnici medija koji nemaju godišnje akreditacije za 2026. godinu mogu se akreditovati putem linka: https://www.gov.me/press, najkasnije danas do 14.00 sati.