Pažnja: Sadržaj ove stranice je dio arhivskog sadržaja i odnosi se na prethodni saziv Vlade Crne Gore.
Arhiva

Sredbrna medalja za učenike JU Srednja pomorska škola Kotor na 24. Međunarodnoj veslačkoj regati Bakar 2018

Objavljeno: 2018-05-14 19:41:25 Autor: PR služba Ministaratva prosvjete

Na 24. Međunarodnoj veslačkoj regati u Bakru u Hrvatskoj veslači JU Srednja pomorska škola Kotor osvojili su srebro.

Ekipa je u samom kraju finalne trke izgubili od domaćina i tako osvojili drugo mjesto.

Srebro je osvojeno u konkurenciji 7 srednjih škola i 2 fakulteta iz Hrvatske, Slovenije, Italije, Srbije i Crne Gore.

Ekipa Srednje pomorske škole veslala je u sljedećem sastavu: Nikola Čavor, kapiten, veslači: Božo Radović, Marko Novak, Strahinja Ratković, Ljubo Pavićević, Vasilije Ćirković, Nikola Femić, Petar Đolović, Bogdan Knežević, Dušan Đorđević, Matija Milatović, Ivan Kažanegra, Dean Miljanić, Đorđe Vulović i kormilar: Andrej Krivokapić.

Učenike je pratio i bodrio profesor Milan Franović, a pripremali su ih profesori: Darko Botica i Željko Gotesgreber.