Vlada CG i Američka privredna komora potpisale su Memorandum o saradnji u okviru novog programa komore pod nazivom „Vladavina dijaloga“.
Veći nivo razumijevanja i saradnja između privatnog i javnog sektora ključni su preduslovi daljeg razvoja crnogorske ekonomije i društva.