Potpredsjednik Vlade i ministar sporta i mladih Dragoslav Šćekić prisustvovao je svečanosti Crnogorskog olimpijskog komiteta.
Crna Gora je zemlja šampiona. Želimo biti posvećeni razvoju sporta i to je najbolji način da se Crna Gora afirmiše u svijetu...
Premijer Krivokapić kazao je da se osjeća izuzetno počastvovanim što ima priliku da poželi sreću nacionalnim, sportskim junacima.