Svim zaposlenima u medijima čestitam Svjetski dan slobode medija, uz želju da svojim profesionalizmom nastave da doprinose daljoj demokratizaciji društva...
„Novinarima, urednicima, fotografima, video snimateljima i svim zaposlenicima medija, medijskim udruženjima i sindikatima čestitam Svjetski dan slobode medija
Predsjednik Vlade Crne Gore dr Dritan Abazović čestitao je 3. maj, Svjetski dan slobode medija.
Sloboda medija jedan je od fundamenata demokratskih društava, čiji je kontinuirani napredak jedino moguć kada građani imaju pristup pouzdanim informacijama.