Predsjednik Vlade Crne Gore Milojko Spajić čestitao je građanima i rukovodstvu Glavnog grada 19. decembar, Dan Glavnog grada...
Povodom 19. decembra, Dana oslobođenja Podgorice, uvaženoj gradonačelnici gospođi Oliveri Injac, odbornicama i odbornicima Skupštine Glavnog grada...
Premijer Milojko Spajić je u ime Vlade i svoje lično, rukovodstvu, građankama i građanima Glavnog grada čestitao 19. decembar - Dan oslobođenja Podgorice.