Predstavljanje programa predsjedavanja Crne Gore Berlinskim procesom

20. mart 2026.
10:00h
Vlada Crne Gore
Objavljeno: 19.03.2026. 14:45 Autor: Kabinet predsjednika Vlade Crne Gore

Radni tim Vlade Crne Gore za koordinaciju aktivnosti u okviru Berlinskog procesa organizovaće u petak, 20. marta konferenciju za medije na kojoj će biti predstavljeni ciljevi, prioriteti, program i drugi detalji predsjedavanja Crne Gore Berlinskim procesom.

Na konferenciji za medije koja će početi u 10:00 h u Press centru Vlade Crne Gore govoriće savjetnica predsjednika Vlade i nacionalna koordinatorka za Berlinski proces Milica Perišić, kao i ambasadori Njemačke Nj.E. Peter Felten, Velike Britanije Nj.E. Don Meken i Evropske unije Nj.E. Johan Satler.

Događaj će moderirati savjetnica predsjednika Vlade Jovana Bojović.

Služba za informisanje javnosti o radu Vlade Crne Gore obezbijediće medijima video i foto materijal.

NAPOMENA ZA MEDIJE:

Predstavnici medija koji nemaju godišnje akreditacije za 2026. godinu mogu se akreditovati na linkuhttps://www.gov.me/press, najkasnije sjutra do 9.30 sati.


Da li vam je sadržaj ove stranice bio od koristi?