- Početna
Ministarstvo vanjskih poslova Sarajevo: Ambasada Crne Gore, učestvovala na Diplo...
Sarajevo: Ambasada Crne Gore, učestvovala na Diplomatskom zimskom bazaru

Objavljeno: 07.12.2024. • 14:00 Autor: Ministarstvo vanjskih poslova
Ambasada Crne Gore u Bosni i Hercegovini učestvovala je danas na tradicionalnom Diplomatskom zimskom bazaru, koji je održan u Sarajevu.

Ovaj događaj humanitarnog karaktera bio je prilika da se kroz promociju i prodaju crnogorskih proizvoda prikupe sredstva za podršku djeci i mladima s teškoćama u razvoju širom Bosne i Hercegovine.

Uspješno i zapaženo učešće Ambasade u Sarajevu na ovogodšnjem bazaru realizovano je u saradnji sa Forumom žena porijeklom iz Sandžaka (UGPS), uz podršku Privredne komore Crne Gore, Nacionalne turističke organizacije Crne Gore i kompanije "Plantaže".
Vezani članci:
Potpisan Sporazum o interoperabilnosti: Crna Gora unapređuje vizni sistem u skladu sa sta
12.06.2026.Ibrahimović sa izvjestiteljkom PSSE: Okončanje post-monitoringa biće važna potvrda ostvar
11.06.2026. Da li vam je sadržaj ove stranice bio od koristi?

