Поводом прославе јубилеја 15 година од успостављања дипломатских односа Црне Горе и Руске Федерације, размијењена су писма министара вањских послова.
Предсједник Владе Црне Горе проф. др Здравко Кривокапић разговарао је данас са министром спољних послова Руске Федерације, Сергејом Лавровим.