,,Желим да нас Курбан-бајрам као симбол људског пожртвовања за добра дјела охрабри у изградњи бољег и праведнијег друштва за наше грађане..."
Предсједник Владе Црне Горе др Дритан Абазовић угостио је данас у згради Владе Црне Горе реиса Исламске заједнице у Црној Гори, Рифата еф. Фејзића.
Предсједник Владе Здравко Кривокапић приредио је синоћ у Вили „Горица” ифтар вечеру за реиса Исламске заједнице у ЦГ Рифата еф. Фејзића и његове сараднике.