Током боравка у БиХ, предсједник Владе проф. др Здравко Кривокапић састао се у Бањалуци са предсједником Владе Републике Српске Радованом Вишковићем.
На аеродрому Бања Лука дочекао га је предсједник Владе Републике Српске, Радован Вишковић.