Општина Бар и Министарство просвјете потписали Меморандум о сарадњи- око 18 милиона еура за изградњу и реконструкцију школских објеката у Бару.
Министар туризма, екологије, одрживог развоја и развоја сјевера, Владимир Мартиновић, честитао је 24. новембар - Дан општине Бар.
„Посебно сам срећан јер ће објекат, који већ извјесно вријеме стоји неискоришћен, бити стављен у функцију на добробит маслинара и града Бара..."
Премијер Здравко Кривокапић и министар Александар Стијовић отвориће у недељу 17. априла, објекат Кућа маслина у Старом Бару.
Предсједник Владе Црне Горе, проф. др Здравко Кривокапић посјетио је јуче општину Бар, гдје је разговарао са предсједником општине Душаном Раичевићем.