Потпредсједник Владе и министар спорта и младих Драгослав Шћекић присуствовао је свечаности Црногорског олимпијског комитета.
Црна Гора је земља шампиона. Желимо бити посвећени развоју спорта и то је најбољи начин да се Црна Гора афирмише у свијету...
Премијер Кривокапић казао је да се осјећа изузетно почаствованим што има прилику да пожели срећу националним, спортским јунацима.