Министарство здравља Црне Горе организовало је у Институту за јавно здравље Црне Горе у Подгорици међународну стручно-акредитовану радионицу „Будућност теле
Министарство здравља у сарадњи са UNDP покреце активности на процјени капацитета за развој и коришћење дигиталних платформи за телемедицину и мЗ
Једноставан и брз приступ грађана и грађанки Црне Горе здравственим установама и услугама захтијева развој дигиталних платформи које ће пацијентима тај процес
Замјеник директора Центра за међународно-здравствену сигурност Института Роберт Кох из Њемачке, др Андреас Јансен подржао је намјеру Клиничког центра Црне Го