Министарка одбране Оливера Ињац и шефица мисије ОЕБС-а у Црној Гори, амбасадорка Доминик Ваг, потписале су Меморандум о сарадњи.
Сви заинтересовани грађани за рад у OEBS-овим структурама могу се, у зависности од позиције за коју аплицирају, пријавити на два начина...
Први дан скупа у оквиру „Радионице о ангажовању младих у сузбијању насилног екстремизма и радикализма.
Министар вањских послова Ђорђе Радуловић разговарао је данас у онлине формату са Хелгом Шмид, новоименованом генералном секретарком ОЕБС-а