У Заводу за школство је 5. фебруара одржан састанак Координационог тима за праћење и спровођење програма „Еко-школе у Црној Гори“, реализован у хибридном
У Тирани је 29. и 30. јануара одржана завршна регионална конференција у оквиру Програма за управљање морским отпадом – „Зелена трансформација и циркуларна
САОПШТЕЊЕ ЗА МЕДИЈЕ
У Основној школи „Радоје Чизмовић” у Никшићу, 30. октобра је одржан завршни семинар у оквиру пројекта „E-SPACE – Циркуларна економија”.
НАЈАВА КОНФЕРЕНЦИЈА: ЦИРКУЛАРНА ЕКОНОМИЈА У ЕКО-ШКОЛАМА.
У Основној школи „Алекса Ђилас Бећо” у Мојковцу је одржан семинар у склопу програма обуке за праћење и имплементацију пројекта „Циркуларна економија
У Основној школи „Кекец“ у Сутомору, одржан је семинар за наставнике и наставнице ОШ “Кекец”, Сутоморе, ОШ „Србија“, Бар и ОШ “Мирко Срзентић”, Петровац.
Јуче је у Основној школи ”Браћа Лабудовић” у Никшићу, након испоруке ПЕТко рециклера за пластику и 3Д принтера, реализована обука за коришћење ових уређаја
У Заводу за школство реализован семинар за наставнике и наставнице у оквиру програма обуке за праћење и спровођење E-SPACE
В. д. директорице Завода за школство Ирена Павловић и Енис Чиндрак, представник Амбасаде Савезне Републике Њемачке у Подгорици, потписали су данас Уговор