Premijer dr Dritan Abazović, obišao je danas sa ministrom unutrašnjih poslova Filipom Adžićem povrijeđene u jučerašnjem napadu bombom u Osnovnom sudu.
Ministarka Borovinić Bojović je tokom nenajavljene vizite u KCCG posjetila svih 135 COVID pacijenata koji se nalaze na bolničkom liječenju...