Пажња: Садржај ове странице је дио архивског садржаја и односи се на претходне сазиве Владе Црне Горе. Могуће је да су информације застарјеле или нерелевантне.
Архива

Саопштење: Програм дешавања у оквиру кампање "Бијег на снијег" за 26. и 27. фебруар

Објављено: 25.02.2011. 16:20 Аутор: Министарство одрживог развоја и туризма
У ски центрима кампања "Бијег на снијег" ће током наредног викенда обухватати следећи програм концерата и различитих типова анимација за најмлађе:

Ски центар Жабљак:
• 26. фебруар –концерт реп групе Wхо сее са почетком у 12 30 х.

Ски центар Вучје:
• 25. фебруар –журка са ДЈ-ом на снијегу, уз промоцију Баварије са почетком у 19 00 х.
• 26 фебруар - „Журка под маскама“, промоцијиа коктела, са почетком у 11х
• 27 фебруар – Жива свирка са почетком у 12 х

Ски центар Колашин 1450:
• 27. фебруар –концерт реп групе Wхо сее са почетком у 12 30 х.

• Промоција ноћног скијања од 19х до 22х. са организованим превозом испред хотела “Бианца Ресорт&Спа” у 18 30х и повратком у 22 х. Ски пасови и паркинг се неће наплаћивати, а за добру забаву у ски центру ће се побринути Бјелопољски тамбураши.

Градско клизалиште на тргу у Колашину ће радити током петка, суботе и недјеље од 10 до 13х и од 16 до 22 х.

Кампању „Бијег на снијег“ Национална туристичка организација Црне Горе реализује у сарадњи са Министарством одрживог развоја и туризма и Црногорским олимпијским комитетом.

Према подацима Хидрометеоролошког завода овог викенда ће бити суво вријеме уз мјестимично слаб снијег.

Све информације везано за ову кампању, као и могућност резервације повољних пакет аранжмана у приватном смјештају доступне су путем позива Цалл центру 1300 или на wебпорталу www.монтенегро.травел.
Да ли вам је садржај ове странице био од користи?