- Влада Црне Горе
Потпредсједник Марковић отвориће Први регионални ф...
Пажња: Садржај ове странице је дио архивског садржаја и односи се на претходне сазиве Владе Црне Горе. Могуће је да су информације застарјеле или нерелевантне.
Архива
Потпредсједник Марковић отвориће Први регионални форум о владавини права за Југоисточну Европу
Објављено: 27.03.2014. • 19:45 Аутор: Биро за односе с јавношћу
Потпредсједник Владе и министар правде Душко Марковић отвориће у петак, 28. марта 2014. године у Будви, први регионални форум о владавини права за Југоисточну Европу, који се одржава у организацији АИРЕ центра из Велике Британије и организације Цивил Ригхтс Дефендерс, у сарадњи са Владом Црне Горе.
Осим потпредсједника Марковића, на отварању Форума говориће и предсједница Врховног суда Весна Меденица.
Форум, чији је циљ да промовише примјену Европске конвенције за заштиту људских права, подстиче регионалну сарадњу у области владавине права и људских права и доприноси процесу европских интеграција региона, окупиће предсједнике и судије врховних и уставних судова, директоре регионалних правосудних академија и институција, заступнике држава пред Европским судом за људска права и представнике невладиних организација и истакнуте правне стручњаке у овој области.
Форум ће бити одржан у хотелу „Авала“, са почетком у 10.00 сати.
БИРО ЗА ОДНОСЕ С ЈАВНОШЋУ
Везани чланци:
Да ли вам је садржај ове странице био од користи?
