Spisak kandidata koji su položili stručni ispit

Objavljeno: 19.07.2021. 06:01 Autor: Ministarstvo kapitalnih investicija

Na osnovu člana 16 stav 5 Pravilnika o programu i načinu polaganja stručnog ispita radne osposobljenosti  za održavanje i rukovanje energetskim postrojenjima, uređajima i  opremom (“Službeni list CG”, br. 19/14 i 17/21), Ministarstvo kapitalnih investicija - Komisija za polaganje stručnog ispita radne osposobljenosti za eksploataciju, rukovanje i održavanje energetskim postrojenjima, uređajima i opremom iz oblasti elektroenergetike, objavljuje

SPISAK KANDIDATA

koji su položili stručni ispit radne osposobljenosti za održavanje i rukovanje energetskim postrojenjima, uređajima i opremom iz oblasti elektroenergetike i to za: Rukovanje trafostanicama i razvodnim elektropostrojenjima i Vođenje poslova održavanja i eksploatacije elektroenergetskih objekata, u redovnom aprilskom ispitnom roku 2021. godine  

„CRNOGORSKI ELEKTRODISTRIBUTIVNI SISTEM“ DOO PODGORICA

Sektor za održavanje - Služba za održavanje Regiona 2

  • Sekulić Milisav
  • Vušurović Bojica

Sektor za održavanje - Služba za održavanje Regiona 4

  • Željko Knežević
  • Valjdet Dodić
  • Arjan Lika
  • Gani Muja

Sektor za održavanje - Služba za održavanje Regiona 5

  • Tomović Nemanja
  • Medojević Milutin

Sektor za održavanje - Služba za održavanje Regiona 6

  • Ljujić Milisav
  • Bulatović Dalibor
  • Vujadinović Petar

Sektor za održavanje – Služba za održavanje 35 kV nadzemnih vodova

  • Bulatović Slaven

Sektor za mjerenje - Služba za mjerenje Regiona 4

  • Kostović Nikola
  • Malokraja Samir

Sektor za mjerenje – Služba za mjerenje Regiona 5

  • Zorić Krsto

Sektor za mjerenje – Služba za mjerenje Regiona 6

  • Krgović Rade
  • Vuković Igor
  • Kolić Zećo
  • Ilić Nebojša
  • Nišavić Vitomir
  • Sošić Predrag
  • Ćorić Miloje
  • Đukić Saša
  •  Ljiljanić Željko
  • Bulatović Nikola

 

Sektor za mjerenje - Služba za mjerenje Regiona 7

  • Čvorović Lazar
  • Šibalić Radivoje
  • Golović Milivoje
  • Jakovljević Njegoš
  • Kamberović Mileta
  • Čabarkapa Božidar
  • Mrdak Bore
  • Bašić Haris
  • Lončar Milomir

„TERNA CRNA GORA“ D.O.O. PODGORICA

Radović Dejan

Da li vam je sadržaj ove stranice bio od koristi?