Пажња: Садржај ове странице је дио архивског садржаја и односи се на претходне сазиве Владе Црне Горе. Могуће је да су информације застарјеле или нерелевантне.
Архива

Акција спашавања на мору

Објављено: 21.11.2013. 18:59 Аутор: УП
Службеници Министарства унутрашњих послова –Управе полиције, Одјељење граничне безбједности поморске полиције – Станица граничне поморске полиције Херцег Нови су, јуче 20. новембра 2013. године, реализовали акцију трагања и спашавања на мору у акваторији Бококоторског залива.

Наиме, службеници Станице граничне поморске полиције Херцег Нови обавијештени су, јуче у пријеподневним сатима, од стране службеника Лучке капетаније Котор - Испостава Зеленика, да се у акваторију плаже »Ћоровић« у Савини - Херцег Нови налази једно лице у гуменом чамцу и да му је потребна помоћ, због тога што услијед лоших временских услова, није било у могућности да доплови до обале.

Одмах након примљеног обавијештења, полицијски службеници су се упутили у наведеном правцу, гдје су затекли гумени чамац у којем се налазио држављанин Републике Србије В.П. (57) из Београда.

Полицијски службеници су укрцали В.П. у службено пловило и безбједно га транспортовали до градске луке Шквер у Херцег Новом, а његов чамац је везан за бову у акваторију поменуте плаже.
Да ли вам је садржај ове странице био од користи?