Пажња: Садржај ове странице је дио архивског садржаја и односи се на претходне сазиве Владе Црне Горе. Могуће је да су информације застарјеле или нерелевантне.
Архива

Честитка коју је директор Управе полиције Министарства унутрашњих послова, Славко Стојановић, упутио полицијским службеницима поводом успјешног обезбјеђења Поворке поноса

Објављено: 03.11.2014. 22:33 Аутор: УП

Поштоване колеге,

У циљу испуњавања обавеза процеса европских интеграција, Управа полиције Министарства унутрашњих послова је дала свој допринос и обезбјеђивањем Поворке поноса, која је одржана 02.11.2014. године у Подгорици, и још једном доказала да је поштовање људских права и слобода један од приоритета полицијских службеника.

Користим прилику да свим припадницима полиције, који су ефикасно одговорили професионалном ангажману и били на висини задатка, на челу са Оперативним штабом, упутим искрене честитке на одлично испланираним и спроведеним активностима.

То показује да добром организацијом и припремом можемо одговорити свим безбједносним изазазовима.

Вјерујем да ћемо у нашем даљем професионалном поступању наставити да дјелујемо у служби свих грађана, поштујући уставне и законске обавезе, у складу са савременим полицијским стандардима.

Срдачан поздрав,

Директор
Славко Стојановић

Да ли вам је садржај ове странице био од користи?