- Влада Црне Горе
Министарство унутрашњих послова Због учествовања у саобраћајној незгоди под дејств...
Пажња: Садржај ове странице је дио архивског садржаја и односи се на претходне сазиве Владе Црне Горе. Могуће је да су информације застарјеле или нерелевантне.
Архива
Због учествовања у саобраћајној незгоди под дејством алкохола и пролажења на црвено свијетло ухапшене двије особе у Никшићу
Објављено: 28.12.2020. • 21:06 Аутор: Управа полиције
Никшићка полиција је лишила слободе Н.Г. (19) који је као учесник у саобраћају на раскрсници улица Ника Миљанића и Баја Пивљанина у Никшићу, управљајући путничким моторним возилом марке БМW, прошао кроз раскрсницу иако је било упаљено црвено свијетло на семафору, те се након тога није зауставио на знак за заустављање од стране полицијског службеника, већ је наставио кретање.
Такође, полиција је у Никшићу лишила слободе Ж.М. (58) који је као учесник у саобраћају на тргу Саве Ковачевића у овом граду, управљајући путничким моторним возилом марке Мерцедес, учествовао у саобраћајној незгоди. Код њега је утврђено присуство алкохола у организму у концентрацији од 2,23 г/кг.
Н.Г. и Ж.М. су починили прекршаје из Закона о безбједности саобраћаја на путевима те су уз захтјеве за покретање прекршајног поступка приведени надлежном суду за прекршаје.
Везани чланци:
Да ли вам је садржај ове странице био од користи?
