У Подгорици заплијењено преко 1,7 килограма марихуане и мања количина кокаина, ухапшена једна особа

Објављено: 09.12.2024. 08:23 Аутор: Управа полиције

Службеници Регионалног центра безбједности „Центар“, Одјељења безбједности Подгорица су, предузимајући интензивне активности из своје надлежности у циљу сузбијања кривичних дјела из области злоупотребе наркотика, извршили претрес стана и других просторија које користи П.Р. (20).

Овом приликом пронађено је осам паковања са садржајем материје за коју се сумња да је опојна дрога марихуана, укупне тежине преко 1,7 килограма, као и два пвц паковања са садржајем материје за коју се сумња да је опојна дрога кокаин укупне масе око 15 грама и двије ваге за прецизно мјерење.

По налогу тужиоца у Вишем државном тужилаштву у Подгорици П.Р. је лишен слободе због сумње да је извршио кривично дјело неовлашћена производња, држање и стављање у промет опојних дрога.

Галерија

gallery.media[0].alt
1/2
item.alt
Да ли вам је садржај ове странице био од користи?