Ухапшен осумњичени за уличну продају наркотика у Будви

Објављено: 01.02.2026. 12:15 Аутор: Управа полиције

Службеници Регионалног центра безбједности “Југ”, Одјељења безбједности Будва су синоћ у близини једног угоститељског објекта извршили циљану контролу лица С.Ф. (18) из Бијелог Поља са боравком у Будви.

Приликом контроле полицијски службеници су код овога лица пронашли пет мањих пвц паковања са садржајем зелене биљне материје за коју се сумња да је опојна дрога марихуана, као и два мања пвц паковања са садржајем прашкасте бијеле материје за коју се сумња да је опојна дрога кокаин. Осим тога, од С.Ф. је овом приликом одузето и средство за комуникацију и нож.

Низом предузетих активности из надлежности полиције службеници Одјељења безбједности Будва дошли су до сумње да је ово лице вршило уличну продају наркотика и да је из тих разлога управо И посједовао горе поменуте опојне дроге.

Са догађајем је упознат тужилац у Вишем државном тужилаштву у Подгорици по чијем је налогу С.Ф. лишен слободе због сумње да је извршио кривично дјело неовлашћена производња, држање и стављање у промет опојних дрога.

Он ће у законом предвиђеном року уз кривичну пријаву бити приведен поступајућем тужиоцу у Вишем државном тужилаштву у Подгорици на даљу надлежност.

Да ли вам је садржај ове странице био од користи?